Zeleň ve vnitrobloku

Toto fórum slouží k diskuzi, nad tím co nefunguje a je třeba spravit, nad řešením servisu a reklamací.

Zeleň ve vnitrobloku

Příspěvekod majabel » 25 zář 2011 21:37

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojeni s úpravou zeleně ve vnitrobloku? Na můj vkus je těch bodláků a plevele moc - včetně prostorů pod lavičkami a kolem domu E. Taky způsob kosení minulý týden byl dost drsný, ale snad budou ještě následovat ruční dodělávky toho, co nešlo pokosit traktůrkem... Ale nevím, jestli nejsem moc náročná...
M. Belejová
majabel

Re: Zeleň ve vnitrobloku

Příspěvekod zvicina » 24 zář 2012 21:07

Přidávám další příklad drsného sečení strunovkou kolem vjezdu do garáží pod vchodem 20. Tentokrát to odnesli výhonky popínavé rostliny, které se jakž takž vzpamatovali po předchozím sečení. Na Pronii jsem napsal dotaz.
Přílohy
IMG_0141.JPG
zvicina

Re: Zeleň ve vnitrobloku

Příspěvekod majabel » 24 zář 2012 21:43

Firma Imramovský se zjevně rozhodla, že udělá na naší zeleni "radikální řez"... podobně jako na fotce totiž dopadla zeleň i u průchodu do vnitrobloku... Až plevel v nevzhledné gžungli přerostl ostatní rostliny, tak vytrhali všechno. Je to přece pohodlnější, že? Nové rostliny, které vysázejí, jim pak přece město zaplatí... No comment :-(
majabel

Zpět na Servis a reklamace