ÚKLID

Toto fórum slouží k diskuzi, nad tím co nefunguje a je třeba spravit, nad řešením servisu a reklamací.

Re: ÚKLID

Příspěvekod messiah » 03 říj 2009 17:54

Prosím výbor, aby reklamoval úklid - konkrétně vchod č. 12, první patro - zde se nedá hovořit o vytírání, paní na úklid evidentně pouze rozetře špínu po celé chodbě. Trvá to již několik týdnů.
Psal jsem to již do kategorie "Závady na společných částech domu", připojil se ke mně i pan Weber z vchodu č. 10. Děkuji.
messiah

Příspěvekod Pronia.Chytil » 16 říj 2009 17:42

špatný úklid jsme s Agapolou (úklidová firma) řešili, myslím si, že se zlepšili, pokud bude kvalita úklidu kolísat, budeme to řešit finančně nebo výměnou firmy, pěkný víkend, chytil
Pronia.Chytil

Příspěvekod Gara » 11 úno 2010 13:08

Myslím, že pod ÚKLID patří i sníh venku, proto mě zajímá, proč se ráno čerstvě napadaný sníh neuklízel, stejně jako tomu bylo začátkem zimy? Pravidelně v 5,30 hod. začal pracovník hrabat sníh před vchody a než obešel všechny v náměstíčku, byla jsem dokonale probuzená. Mně sníh nevadí, projdu se i v závějích, spíš je mi líto vydaných peněz na neprovedené, nefungující služby..........
Gara

Příspěvekod Arnošt » 12 úno 2010 14:06

ať nevypadáme jak banda nevděčníků - díky! za obětavé nasazení v boji se sněhovými přívaly - téměř vždy už od brzkého rána - a bez soli!
Arnošt

Příspěvekod lbrw » 09 kvě 2010 20:34

Zdravím, jak to vypadá s úklidem posypového materálu (kamení) od vchodů přes vnitroblok až k popelnicím? Nechci si stále tento nepořádek tahat domů. Myslel jsem, že je tento úklid samozřejmostí v rámci plateb. Dále ve vnitrobloku jsou uschlé cca 3 stromy, vyřizuje se jejich výměna? Děkuji.
lbrw

Příspěvekod jaro » 28 dub 2011 16:02

Ahoj, jak jste spokojeni posledni dobou s uklidem. My jsme ve vchodu 2 nevideli nikoho uz pekne dlouho.

Diky
jaro

Příspěvekod David Lorenc » 29 dub 2011 15:28

jaro píše:Ahoj, jak jste spokojeni posledni dobou s uklidem. My jsme ve vchodu 2 nevideli nikoho uz pekne dlouho.

Diky

Náš pejsek si všiml, že se uklízí pravidelně. Vždy cca od 3hod ráno :) opravdu, vždycky se vzbudí a my nevěděli proč - nakonec byla paní uklizečka odhalena, asi toho má hodně, tak dodělává práci po nocích
David Lorenc

Příspěvekod Pronia.Chytil » 29 dub 2011 17:37

Dobrý den,

to že uklízečka není vidět není důležité, spíš aby bylo vidět, že uklízí... Úklidovou firmu jsme upomínali, jednu dobu jsme jim dokonce vyhrožovali výpovědí, ale potom se jim podařilo dostat pryč ten mastný film, který byl k vidění proti vchodovým dveřím. Včera byl u vás technik na prohlídce domu a nemám hlášeno, že by nebylo uklizeno. Pokud by byly nějaké výpadky v úklidu, prosím nahlašte nám to, budeme to řešit. O tom nočním úklidu jsem nevěděl, děje se to pravidelně?

Pěkný víkend, Jaroslav Chytil
Pronia.Chytil

Příspěvekod David Lorenc » 02 kvě 2011 17:01

Pronia.Chytil píše:Dobrý den,

to že uklízečka není vidět není důležité, spíš aby bylo vidět, že uklízí... Úklidovou firmu jsme upomínali, jednu dobu jsme jim dokonce vyhrožovali výpovědí, ale potom se jim podařilo dostat pryč ten mastný film, který byl k vidění proti vchodovým dveřím. Včera byl u vás technik na prohlídce domu a nemám hlášeno, že by nebylo uklizeno. Pokud by byly nějaké výpadky v úklidu, prosím nahlašte nám to, budeme to řešit. O tom nočním úklidu jsem nevěděl, děje se to pravidelně?

Pěkný víkend, Jaroslav Chytil

Více méně je to pravidelné:-) ale pokud můžu mluvit za vchod 4, přízemí, tak paní uklizečka je jako myška, pokud bysme neměli pejska tak o úklidu ani nevíme. Co se týká kvality, my osobně si nemůžeme stěžovat. Ale je možné, že třeba jiné vchody mohou mít jiný názor. Co vím, tak sousedi o nočním úklidu také neměli ani tušení - takže OK:-)
David Lorenc

Příspěvekod joker » 02 kvě 2011 18:51

Já to tu nechci zlehčovat, ale bylo to určitě uklizečka? :D Ve 4 ráno bych čekal jinou pracovnici, než uklizečku. Nějak se mi tomu nechce věřit.
Roman Provazník
FII - Herlíkovická 1021/18
joker

PředchozíDalší

Zpět na Servis a reklamace