ÚKLID

Toto fórum slouží k diskuzi, nad tím co nefunguje a je třeba spravit, nad řešením servisu a reklamací.

ÚKLID

Příspěvekod Rita Nej » 23 črc 2008 14:20

Prosím o vaše připomínky k úklidu, abychom měli podklady tuto službu reklamovat. Prosím co nejvíc podrobností. Děkuji!
Rita Nej

Re: ÚKLID

Příspěvekod Rita Nej » 23 črc 2008 14:25

a rovnou reaguji: na chodbě přízemí vchod 12 jsem úklid zaznamenala jen díky mokré podlaze jedno brzké ráno v neděli. Skvrny od čehosi, přischlé cosi a podobně se asi stalo napevno součástí podlahy.
Rita Nej

Příspěvekod roooba » 23 črc 2008 16:26

Rita Nej píše:a rovnou reaguji: na chodbě přízemí vchod 12 jsem úklid zaznamenala jen díky mokré podlaze jedno brzké ráno v neděli. Skvrny od čehosi, přischlé cosi a podobně se asi stalo napevno součástí podlahy.

Mám podobný pocit z vchodu č. 20
roooba

Příspěvekod boby » 23 črc 2008 17:31

roooba píše:
Rita Nej píše:a rovnou reaguji: na chodbě přízemí vchod 12 jsem úklid zaznamenala jen díky mokré podlaze jedno brzké ráno v neděli. Skvrny od čehosi, přischlé cosi a podobně se asi stalo napevno součástí podlahy.

Mám podobný pocit z vchodu č. 20

Naprosto stejné zkušenosti s vchodem č. 2 a navíc přidávám špínu ve výtahu (hlavně stěny), kde se to nějak moc nezměnilo už od doby nastěhování....
boby

Příspěvekod pfl » 23 črc 2008 18:06

dobrý den, já přidávám zkušenost z vchodu 18, v přízemí pod schodama je už přes tři měsíce krabice se stavebním odpadem (předpokládám že někoho z přízemních bytů). Nechápu, že někdo dá zbytky z výroby kuchyně na tři měsíce pod společné schody, ale když už se stalo, budiž. Ale od toho si platím správce a úklid, aby udržovali společné prostory čisté a bezpečné.
Rito prosím vás, mohla byste zjistit, kdo to má odstranit? Podle mne to má uklízečka v tom popisu činností na nástěnce a také správce by měl kontrolovat chodby kvůli požárním a bezpečnostním předpisům a upozorňovat na porušování domovního řádu.
Pavel Flusek
FII - Herlíkovická 18
pfl

Příspěvekod Radovan » 23 črc 2008 20:53

Vchod 10 hlasi podobne problemy s uklidem :) Pritomnost ehm... "uklizecky" poznat len podla rozmazanych skvrn po podlahe :twisted:
Radovan

Příspěvekod lbrw » 23 črc 2008 22:12

Vchod 10, zaznamenávám pouze na nástěnce podpis v kolonce "úklid proveden dne...", ale podlahy atd jsou stále stejné, nečisté.
lbrw

Příspěvekod Arnošt » 24 črc 2008 09:07

teda mně připadá úroveň úklidu dobrá, nemáte nějak extrémní nároky všici? ;) Pavle - těžko chtít po uklízečce aby za nás vynášela odpad do kontejneru, nemyslíš?
Arnošt

Příspěvekod pfl » 24 črc 2008 17:56

pro Arnošta: :) nemyslím, protože těžko chtít po mě, abych vynášel cizí odpad... a přesto mi to vadí... co s tím?
Právě proto si podle mě platím správce, aby vymáhal dodržování dom. řádu a požárních předpisů, nebo ne? Nebo to řeknu jinak: já se se svýma sousedama hádat nechci a tak platím exconu několik set měsíčně, aby za mě ten pořádek vyhádal. :lol:
Pavel Flusek
FII - Herlíkovická 18
pfl

Příspěvekod Rita Nej » 25 črc 2008 12:23

pfl píše:dobrý den, já přidávám zkušenost z vchodu 18, v přízemí pod schodama je už přes tři měsíce krabice se stavebním odpadem (předpokládám že někoho z přízemních bytů). Nechápu, že někdo dá zbytky z výroby kuchyně na tři měsíce pod společné schody, ale když už se stalo, budiž. Ale od toho si platím správce a úklid, aby udržovali společné prostory čisté a bezpečné.
Rito prosím vás, mohla byste zjistit, kdo to má odstranit? Podle mne to má uklízečka v tom popisu činností na nástěnce a také správce by měl kontrolovat chodby kvůli požárním a bezpečnostním předpisům a upozorňovat na porušování domovního řádu.

nedá se z té krabice vyčíst, komu patří? do 18 se nedostanu, nemám klíče. Díky za tip Rita
Rita Nej

Další

Zpět na Servis a reklamace