teplá voda - vchod 2, 4, 6

Toto fórum slouží k diskuzi, nad tím co nefunguje a je třeba spravit, nad řešením servisu a reklamací.

Re: teplá voda - vchod 2, 4, 6

Příspěvekod jaro » 10 kvě 2013 10:26

Rezavé potrubí u 6let staré stavby mi nepřijde normální.

Domnívám se, že moje účast by 20% nezajistila. Nemám nikoho, komu bych dal důvěru hlasovat mým jménem, proto jsem ani nikoho nepověřil. V daný termín jsem zkrátka nemohl.

Jaký je tedy plán řešení? Buse se čekat na podzim resp. na usnášení schopnou schůzi? Neexistuje nějaká výjimka ve stanovách, kdy by bylo možné havarijní stavy řešit pouze na základě rozhodnutí výboru?

Děkuji
jaro

Příspěvekod boby » 10 kvě 2013 10:44

Více lidí jako Vy s názorem na účast na schůzi a schůze nebude usnášeníschopná nikdy. Když si každý řekne, já 20% nemám, tak co, moje účast to nevytrhne, tak se opravdu nikdy nikam nehneme. Plnou moc můžete udělit i členům výboru a sdělit jim, jak chcete, aby se o jednotlivých bodech Vaším jménem hlasovalo a oni Vaši instrukci jistě budou respektovat. Takže ještě jednou velké poděkování za Vaše "rozumné" uvažování v této věci.
boby

Příspěvekod jaro » 10 kvě 2013 11:12

:D toto je opravdu úsměvné. Na schůzi jsem se prostě nemohl dostavit, občas se člověku naskytne něco důležitějšího. Jestli chcete, tak vinu usnaseni schopnosti na me hodte, ja to preziju...
jaro

Příspěvekod boby » 10 kvě 2013 11:42

Já nekritizuji, že jste se nemohl účastnit, ale to, že i v takovém případě nejste "ochoten" dát někomu plnou moc, a pak si stěžujete na vše možné ;-) Takže trochu sebezpytování by bylo na místě - a to u všech, kdo obdobným způsobem projevují zájem o výkon svého vlastnického práva...
boby

Příspěvekod mtauf » 09 bře 2014 20:50

Mohu poprosit o informaci, v jakém stavu je projekt opravy rozvodů teplé vody? To, co dnes teče z kohoutku je naprostý hnus. Řekl bych, že poslední dobou se situace výrazně zhoršila a je stále pracnější najít okamžik, kdy se vůbec můžeme umýt :evil:
mtauf

Příspěvekod mtauf » 12 bře 2014 22:21

Dovoluji si požádat o reakci.
mtauf

Příspěvekod pama » 13 bře 2014 10:51

Tak doufam, ze jako forma reakce nebyla vypnuta tepla voda vsude :) ... Od vcera netece tepla ve vchode 16, neco planovaneho nebo vypadek?
Pavel Marik
FIII - 234
pama

Příspěvekod Pronia.Chytil » 13 bře 2014 11:19

Mohu poprosit o informaci, v jakém stavu je projekt opravy rozvodů teplé vody? To, co dnes teče z kohoutku je naprostý hnus. Řekl bych, že poslední dobou se situace výrazně zhoršila a je stále pracnější najít okamžik, kdy se vůbec můžeme umýt :evil:

poptáno, koncem března bude vyhodnoceno výběrové řízení, výměna v prvním pololetí.
jch
Pronia.Chytil

Příspěvekod Pronia.Chytil » 13 bře 2014 11:29

Tak doufam, ze jako forma reakce nebyla vypnuta tepla voda vsude :) ... Od vcera netece tepla ve vchode 16, neco planovaneho nebo vypadek?

výpadek, odešel regulátor ve výměníku F, pan Taufer běží z výměníku C...
Vám by to přišla normální forma reakce?

jinak prosím havárie hlásit na číslo 777 776642 (777 PRONIA), nepište na fórum, čteme to sporadicky, ani email není adekvátní forma, zrovna tak volat na telefon správce nebo můj, pokud máme jednání, voláme zpět až potom, studená voda je nepříjemná, ale už jsme zažili situace (jiné domy), kdy nám někdo napsal email, že do garáže teče voda a ono tam stálo 20 cm, nebo někdo jiný volal na můj telefon ve tři ráno, že hoří (skutečně hořelo), místo toho, aby zavolal hasiče...
jch
Pronia.Chytil

Příspěvekod vladislav.cerny » 13 bře 2014 15:31

jaro píše::D toto je opravdu úsměvné. Na schůzi jsem se prostě nemohl dostavit, občas se člověku naskytne něco důležitějšího. Jestli chcete, tak vinu usnaseni schopnosti na me hodte, ja to preziju...

Reaguji se zpožděním ... úsměvné, neúsměvné, vtip je v tom, pane Rohane, že pokud účast na schůzi budou majitelé chápat jako jednu ze svých nemnoha povinností a nezúčastní se jenom tehdy, kdy jim do toho vleze něco důležitějšího, což se jistě stát může, tak máme na každé schůzi 80% účast. Leč není tomu tak, což rozčiluje ty poctivce, kteří chodí na každou schůzi ve snaze podílet se na účinné správě vlastního majetku. Zdraví V. Černý
vladislav.cerny

PředchozíDalší

Zpět na Servis a reklamace