Návrh reklamní tiskoviny

Moderované fórum pro věcně související témata k SVJ a celkově provozu Herlíkovické 1021.

Návrh reklamní tiskoviny

Příspěvekod zvicina » 10 lis 2012 18:42

Dobrý den všem,
poslední dobou mne zaráží donáška reklamních tiskovin.

Dotyčná osoba, která je má, předpokládám, umístit do schránek, se natolik vyhýbá schránkám, že letáky hází na podlahu ve vchodech pod schránky (lepší případ), nebo je nechá na zemi před vchodem (a když fouká, což u nás téměř pořád nebo prší, tak je to opravdu nic moc). - viz. přiložená fotodokumentace ze vchodu 20
reklamy 2.jpeg

Viděl jsem v jednom domě elegantní řešení - na stěnu vedle schránek se umístil stojan na reklamní tiskoviny - ty se tak neválejí po podlaze a kdo chce ten si leták vezme - dále stačí, aby je jednou za čas někdo odnesl do papíru (což u nás milerád udělám) nebo třeba domluvit při úklidu, že vyklidí. - inspiraci také dávám v příloze.
držák.jpg
držák.jpg (16 KiB) Zobrazeno 8473 krát

Co vy na to sousedé ?
Díky
zvicina

Re: Návrh reklamní tiskoviny

Příspěvekod jaro » 11 lis 2012 00:49

Jsem jednoznačně pro...
jaro

Příspěvekod Petr Kovarik » 11 lis 2012 22:20

Já taky. P.
Petr Kovarik

Příspěvekod jar.vos » 28 lis 2012 15:50

Jsem taky pro.
jar.vos

Příspěvekod Arnošt » 02 pro 2012 21:30

Taky pro.
Arnošt

Příspěvekod Petr Váňa » 10 pro 2012 18:45

Dobrý den,

v příloze je návrh výboru k montáži boxů na tiskoviny. Návrh musí schválit shromáždění, k diskuzi je tedy dost prostoru.

Petr Váňa
Přílohy
20121204_NavrhBoxyNaTiskoviny.pdf
(178.48 KiB) 349 krát
Petr Váňa

Příspěvekod Vera » 19 bře 2013 22:02

Dle mého názoru, je to zbytečné vyhazování peněz. Pokud to teď nosiči letáků hážou na zem, tak proč by to tam neměli házet i potom, co bude drátěný systém na zdi,... Pokud byste chtěli řešit pohazování letáků na zemi, tak by měl správce vystopovat firmu, která letáky donáší a stěžovat si na nepořádek, který způsobují.
Vera

Příspěvekod zvicina » 25 led 2015 18:02

Nepamatuji jaký jsme na schůzích schválili limit pro výbor, ale opravdu jsou držáky na stěnu za cca 17.000 Kč na řešení shromážděním ? Chápu zámky pro celý dům, chápu výměnu horizontálních rozvodů vody v garážích.... světla..., ale 10ks držáků = schválení shromážděním ? PS včera jsem opět "uklízel" rozházené letáky do papíru :-(
zvicina

Příspěvekod Petr Váňa » 26 led 2015 15:51

Dobrý den,

částka, kterou uvádíte je bohužel skutečně hodně přes limit operační rozhodovací pravomoci výboru (cena za držáky na letáky je běžně 700-2000 Kč za kus, takže i při nejlevnějším provedení jsme i se související prací při 10 vchodech nad tuto rozhodovací pravomoc), proto musí i tato "investice" projít schválením na shromáždění. Pro Vaši informaci, původním smyslem zavedení limitu ve stanovách bylo, že v domě jsme byli všichni noví, vzájemně se neznali, a tudíž nebyla vůle dát výboru nějaké větší pravomoce. Bohužel, časem se ukázalo, že zvolený finanční limit je v mnoha případech velmi limitující.

Plánujeme proto tento rozhodovací limit změnit podle dikce nového občanského zákoníku, ale do doby této změny stanov stále platí původní ustanovení. Plánované shromáždění je na duben tohoto roku, pokud bude projeven dostatečný zájem vlastníků, zařadíme tento bod na shromáždění. Každopádně je třeba, aby členové SVJ projevovali dostatečný zájem o dění v domě mj. i tím, že se budou účastnit schůzí shromáždění, a toto bude usnášeníschopné. Bohužel, čím dál více lidí na účast na schůzích (a to i skrze udělení plné moci) rezignuje....
Mimochodem, toto téma se již v minulosti na schůzi objevilo a mezi členy nebyl zájem - poukazovalo se na to, že každý zvládne těch pár letáků odnést do koše sám, nebo si na schránky vylepí požadavek na jejich nevhazování.

S pozdravem

Petr Váňa
Petr Váňa

Zpět na Herlíkovická