Opět téma parkování v Herlíkovické

Moderované fórum pro věcně související témata k SVJ a celkově provozu Herlíkovické 1021.

Re: Opět téma parkování v Herlíkovické

Příspěvekod Petr Váňa » 19 dub 2018 06:35

Ohledně "vraků" víme o dvou, z toho jeden stojí mimo parkovací místa (ten tmavě modrý ford) takže ten by regulerní parkovací místo neuvolnil. Mluvil jsem přímo s hlídkou MP na místě když to obhlížela a pro ně to není "dostatečný vrak". To že to má propadlou STK a přes rok se to nehýbe z místa už bohužel nestačí k tomu, aby to bylo odtaženo. Pro ně a případně i nakonec pro toho magistrátního úředníka který o tom rozhoduje to musí nést zjevné stopy vraku, tj. vozidla s kterým už nikdo neodjede. Takže sice vidíme, že už to pomalu zarůstá, ale nemáme legální páku jak to označit za vrak a nechat řešit orgány.

K parkovacím místům pod domem, loni jak Excon udělal "výprodej" parkovacích stání, tak už v našem domě prodal všechny. Tj. co jsem teď koukal, Excon už nemá žádný podíl na domě.
Petr Váňa
 
Příspěvky: 508
Registrován: 06 čer 2008 15:56
Bydliště: DII - 1021/10

Re: Opět téma parkování v Herlíkovické

Příspěvekod Petr Váňa » 07 úno 2019 08:03

Dobrý den,

protože se opět z naší obytné zóny stává jedno velké parkoviště, kde jsou zvláště teď na sněhu zbytečně vytvářeny rizikové situace, tak bych rád tímto upozornil špatně parkující řidiče, že za špatné parkování již nejsou vydávány "lístečky za stěrač". Tedy pokud je váš přestupek zdokumentován, tak se děje elektronicky, tak vám pak přijde rovnou dopis se složenkou zaplať pokutu. Možná je to dobré vědět, předtím než vám pak začnou opakovaně chodit tyto dopisy.

Petr Váňa
Petr Váňa
 
Příspěvky: 508
Registrován: 06 čer 2008 15:56
Bydliště: DII - 1021/10

Předchozí

Zpět na Herlíkovická

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron