Noční hluk

Volné fórum, pro bavení o všem co vás napadne. Sem budou přesunuty příspěvky z moderovaných témat, které tam nepatří.

Re: Noční hluk

Příspěvekod joker » 19 srp 2008 17:29

dolezelovi píše:Pravděpodobně to bude tím, že asi nemáte tímto směrem okna. vytrvalý a hlasitý štěkot psa z předzahrádky sousedního domu je opravdu obtěžující - narozdíl od chvilkově procházejících opilců trvá . Podivuji se nad reakce, nejspíše jsem se dotkla ostatních pejskařů...

Já mám okna do vnitrobloku podkovy, takže slyším všechno. Ovšem sám patřím ke skupince nočních opilců, co se občas neudrží (ale poslední dobou se fakt snažíme a to musíte všichni uznat!! :D ), takže mám asi větší míru pochopení. Jinak psíka nemám (do malého bytu bez předzahrádky to považuju za regulérní týrání), takže pejskař nejsem (naposledy mě dokonce nějakej pes napadl :twisted: ). Jen mi to připadá zvláštní...
Roman Provazník
FII - Herlíkovická 1021/18
joker

Příspěvekod pfl » 19 srp 2008 19:09

joker píše:.... takže mám asi větší míru pochopení. .....

Hele Jokere, to nebude "větší míra pochopení" ..... podle mě spíš špatný svědomí .... :D :D
Pavel Flusek
FII - Herlíkovická 18
pfl

Příspěvekod miro » 19 srp 2008 21:07

Tiez sa mi zda :mrgreen:
miro

Příspěvekod joker » 20 srp 2008 08:21

Možná... ;) :D Asi jo. Máte pravdu. :D
Roman Provazník
FII - Herlíkovická 1021/18
joker

Příspěvekod papi » 08 kvě 2018 11:22

Milí sousedé,
do přízemního bytu s předzahrádkou (východní strana "Účka") naproti domu G se nastěhovali podnájemníci, kteří si krásných jarních večerů na předzahrádce spolu s přáteli užívají dlouho po půlnoci a jejich zábava je poměrně hlasitá. Nemohli byste se s nimi spolu s majitelem bytu dohodnout na tišším způsobu zábavy, alespoň v noci?

Moc děkujeme za ochotu a těšíme se, že si užijeme klidnou noc s čerstvým vzduchem z otevřeného okna :P .
papi

Předchozí

Zpět na Komunita Herlík