Noční hluk

Volné fórum, pro bavení o všem co vás napadne. Sem budou přesunuty příspěvky z moderovaných témat, které tam nepatří.

Noční hluk

Příspěvekod jaro » 25 črc 2008 09:53

Včera v noci (kolem půlnoci) se větší skupinka vracela z hospůdky a dělali neskutečný binec. Bylo by možné toto omezit? Nemám na mysli tu hospůdku, to jsou vaše játra, ale ten hluk.

Díky
jaro

Re: Noční hluk

Příspěvekod Marie » 18 srp 2008 16:17

Také reaguji na noční hluk, měl by se omezit stejně jako platí časové omezení v domě. Ti, co vstávají brzy a chodí spát kolem desáté večer, mají na výběr - dusit se při zavřeném okně a v relativním tichu nebo s otevřeným oknem být neustále probouzen neohleduplností druhých... Bohužel nejen křik a smích, ale i klidný rozhovor se v podkově rozléhá a je velmi dobře slyšet! Marie
Marie

Příspěvekod dolezelovi » 19 srp 2008 12:41

Dobrý den,
večer a v noci se hluk skutečně velmi rozhléhá, obzvláště v "uzavřeném nádvoří" nad Herlíkovickou 12 a 14. - Ovšem, co je opravdu k nevydržení je vytrvalý stěkot psů (psa) z předzahrádek. Při otevřeném okně je to ,jako by Vám pes štěkal přímo u hlavy. Myslím, že by si majitelé štěkajícího psa měli po 22 hodině vzít s sebou do bytu...
Jitka Doleželová
dolezelovi

Příspěvekod Arnošt » 19 srp 2008 13:10

náš vztekloun na předzahrádce štěká, ovšem 100% NE po 22hod, troufám si tvrdit že ani po 21hod
Arnošt

Příspěvekod joker » 19 srp 2008 14:54

A hlavně - debata o nočním hluku způsobeném psy je opravdu totálně mimo! A nevím o tom, že by nějaký v noci pobíhal po předzahrádce a štěkal jak vzteklej. Kdyby někomu vadilo, že se v noci pejskaři vykecávaj pod okny, tak budiž (i když bych stejně nesouhlasil). Ale nadávat psům kvůli štěkání? :D :D
Roman Provazník
FII - Herlíkovická 1021/18
joker

Příspěvekod jaro » 19 srp 2008 15:22

Kvůli štěkání jsem tento thread nezakládal :D opravdu mi vadí, když se někteří vrací po 22h domů s hospody a vesele se u toho baví, mluvím jak důchodci :shock: ale je to opravdu nepříjemné. Dobré je taky když někdo rozpálí gril a probíhá bujaré veselí :evil:
jaro

Příspěvekod dolezelovi » 19 srp 2008 15:49

joker píše:A hlavně - debata o nočním hluku způsobeném psy je opravdu totálně mimo! A nevím o tom, že by nějaký v noci pobíhal po předzahrádce a štěkal jak vzteklej. Kdyby někomu vadilo, že se v noci pejskaři vykecávaj pod okny, tak budiž (i když bych stejně nesouhlasil). Ale nadávat psům kvůli štěkání? :D :D

Pravděpodobně to bude tím, že asi nemáte tímto směrem okna. vytrvalý a hlasitý štěkot psa z předzahrádky sousedního domu je opravdu obtěžující - narozdíl od chvilkově procházejících opilců trvá . Podivuji se nad reakce, nejspíše jsem se dotkla ostatních pejskařů...
dolezelovi

Příspěvekod miro » 19 srp 2008 15:54

jaro píše:... Dobré je taky když někdo rozpálí gril a probíhá bujaré veselí :evil:

Ja ale stale nechapem, ako majitelia predzahradok nadobudli dojem, ze maju zahradu za mestom obklopenu trojmetrovym plotom... :D veselo si griluju a solidne vyudia pradlo zavesene na hornych balkonoch. V principe mi ten smrad neva, stale ale nejak neviem pochopit ten koncept grilovania na predzahradke - to uz cakam, kedy si na svojom megapozemku vybuduju garaz alebo bazen :mrgreen:
miro

Příspěvekod jaro » 19 srp 2008 16:14

miro píše:
jaro píše:... Dobré je taky když někdo rozpálí gril a probíhá bujaré veselí :evil:

Ja ale stale nechapem, ako majitelia predzahradok nadobudli dojem, ze maju zahradu za mestom obklopenu trojmetrovym plotom... :D veselo si griluju a solidne vyudia pradlo zavesene na hornych balkonoch. V principe mi ten smrad neva, stale ale nejak neviem pochopit ten koncept grilovania na predzahradke - to uz cakam, kedy si na svojom megapozemku vybuduju garaz alebo bazen :mrgreen:

jj, je to docela mazec, nekteri borci griluji i na balkone :roll:
jaro

Příspěvekod joker » 19 srp 2008 17:25

miro píše:

Hele, to je super nápad! Ten bazén se mi fakt líbí - škoda jen, že jsem v druhým patře. :D
Roman Provazník
FII - Herlíkovická 1021/18
joker

Další

Zpět na Komunita Herlík