Lavičky kolem retenčky

Volné fórum, pro bavení o všem co vás napadne. Sem budou přesunuty příspěvky z moderovaných témat, které tam nepatří.

Lavičky kolem retenčky

Příspěvekod papi » 21 črc 2014 15:12

Dobrý den vážení sousedi, dovolil jsem si zajistit pro vás postavení laviček kolem naší společné retenčky. Přišlo mi to jako dobrý nápad, abychom si mohli při našich procházkách kolem našich domů příjemně posedět.
A jak se vám líbí posezení v dřevěném altánku u dětského hřiště? Nic to nestálo, je součástí výstavby srubu v našem Centrální parku. Zároveň jsem požádal na naší radnici, aby rekonstruovali to dětské pískoviště. Vypadá velmi neutěšeně.
Další dřevěný altánek společně s betonovým stolem na stolní tenis jsem radnici požádal umístit na náš společný parkový val, aby nám to tam trochu ožilo. Lavičku na samém vrcholu valu jste už jistě taky přivítali.
Tak věřím, že tyto nové prvky, které nám obohatí náš společný život v našem okolí přijmete za své.
Pavel Pitra, váš soused z Herlíkovické 1000.
papi

Re: Lavičky kolem retenčky

Příspěvekod Arnošt » 21 črc 2014 17:53

dobrá práce :!:
Arnošt

Příspěvekod majabel » 23 črc 2014 09:43

Díky :-) !
majabel

Příspěvekod marek » 12 zář 2014 21:26

Díky, je to fajn. ... Ony to komunální volby mají svoje výhody. ;) Anebo je to načasování opravdu náhoda?
marek

Příspěvekod papi » 14 zář 2014 10:00

Dobrý den pane Marku,

máte pravdu, chtěl jsem to tady, v naší lokalitě Pod Nouzovem – Herlíkovická těmi lavičkami, altánkem, tenisovým stolem i pískovištěm pro děti trochu „zabydlet“. A protože to mám ve Kbelích rád, chtěl bych mít vliv na jejich rozvoj. To by se mi mohlo podařit, když ve volbách do Zastupitelstva uděláte u mého jména křížek. A když To nevyjde, alespoň si u retenčky nebo v altánu hezky posedíme :) .

Pavel Pitra, váš soused z Herlikovické 1000
papi

Zpět na Komunita Herlík