Pozemek u trate

Volné fórum, pro bavení o všem co vás napadne. Sem budou přesunuty příspěvky z moderovaných témat, které tam nepatří.

Re: Pozemek u trate

Příspěvekod mtauf » 29 kvě 2009 07:47

jaro píše:Vzhledem k tomu, ze tam mel Excon naplanovane relax centrum, tak dostali asi nejakou vyjimku.

On tady ještě existuje někdo, který věří tomu, co měl Excon namalováno, případně "zaručeně" tvrdil? :o
mtauf

Příspěvekod Jonáš » 29 kvě 2009 08:53

mtauf píše:
jaro píše:Vzhledem k tomu, ze tam mel Excon naplanovane relax centrum, tak dostali asi nejakou vyjimku.

On tady ještě existuje někdo, který věří tomu, co měl Excon namalováno, případně "zaručeně" tvrdil? :o

Proč by neexistoval ? Třeba budou nějací zájemci, kteří tam budou chtít nějaké ,,centrum" postavit. ;) Já bych se tomu tedy nebránil.
Každopádně mi tedy EXCON netvrdil, že to tam 100% postaví.
Jonáš

Příspěvekod Petr Váňa » 29 kvě 2009 10:44

A co by tam mohli provozovat? Prakticky pro nic tu neni dostatecna zakladna odberatelu sluzeb (tedy resp. ne pro nic co by jsme asi chteli u baraku), kadernik, fitko, doktor, nebo minimarket tu nebudou, budme realiste, vzdyt cele kbely nemaji zadny solidni obchod s potravinamy rozsahu aspon toho penny, billy, alberta, tak neco stezi budou stavet na uplny konec kbel. Jedine vetsi "zalidneni" bude mozna s projektem skansky, ktery je dislokovany dost od nas, takze pokud neco vznikne tak leda u stredu kbel a tamejsi nove zastavby. takze nejspis mame smolika...
Petr Váňa

Příspěvekod jaro » 29 kvě 2009 11:56

Proc smolika - ja jsem rad ze tam nic neni :)
jaro

Příspěvekod Petr Váňa » 29 kvě 2009 12:16

jaro píše:Proc smolika - ja jsem rad ze tam nic neni :)

Smolika protoze sice bydlime v praze, ale obcanska vybavenost a dopravni dostupnost (mhd) si nezadaji s kdejakou vetsi vesnici... Uprime nemit auta tak jsme tu... Ani navstevy sem nechtej moc jezdit, kvuli spatne dopravni dostupnosti a ti co maj auto zase kvuli nemoznosti sluzne nekde v ulici zaparkovat... Nekdo ale naopak preferuje jine hodnoty, to neni vubec nic proti.
Petr Váňa

Příspěvekod Jana » 29 kvě 2009 12:23

Je fakt, že některá menší města těsně za hranicí Prahy jsou na tom v tomto ohledu lépe než my v Praze.
Petr Váňa píše:
jaro píše:Proc smolika - ja jsem rad ze tam nic neni :)

Smolika protoze sice bydlime v praze, ale obcanska vybavenost a dopravni dostupnost (mhd) si nezadaji s kdejakou vetsi vesnici... Uprime nemit auta tak jsme tu... Ani navstevy sem nechtej moc jezdit, kvuli spatne dopravni dostupnosti a ti co maj auto zase kvuli nemoznosti sluzne nekde v ulici zaparkovat... Nekdo ale naopak preferuje jine hodnoty, to neni vubec nic proti.
Jana

Příspěvekod Vera » 01 čer 2009 09:08

Nekde jsem cetla, ze od cervence ma byt Albert v tech novych bytech co stavi v centru Kbel.
Vera

Příspěvekod kat-gatoo » 24 čer 2009 12:01

Vera píše:Nekde jsem cetla, ze od cervence ma byt Albert v tech novych bytech co stavi v centru Kbel.

Já jsem tedy nic nečetla,ale jak člověk jezdí okolo,tak to vypadá,že tam něco bude...a nebo hooodně atypický byt :D
kat-gatoo

Příspěvekod Jana » 24 čer 2009 16:33

Spíš to opravdu vypadá, že v přízemí budou obchodní prostory. Albert bych si líbit opravdu dala, když jsem bydlela na Smíchově, chodila jsem do něj raději než do mnohem většího, ale taky nepřehlednějšího Tesca.
Jana

Příspěvekod Dana Sklenářová » 25 čer 2009 00:59

Že tam bude Albert nám v neděli potvrdili ti chlapi, co se tam motaj + že tam bude i restaurace. Mňam
Dana Sklenářová

PředchozíDalší

Zpět na Komunita Herlík